logo image
-------------

מלונות בגרמניה

נופשון

מלונות בגרמניה

גרמניה, אשר מגדירים אותה כמדינה, אך למעשה, יותר מתאים יהיה לתאר אותה כאימפריה, היא אחד מיעדי התיירות הנחשקים באירופה. גרמניה מורכבת משש עשרה מדינות פדראליות מאוחדות, כך שברור הדבר, כי מדובר במדינה עצומה וענפה, אשר מיקומה המרכזי, רק מוסיף לה נוכחות. אכן, קשה יהיה להזכיר בכל מקום בעולם את השם "גרמניה" מבלי שהוא יגיד משהו למישהו. כך או כך, לתייר הישראלי, השם "גרמניה" אומר אפשרויות חופשה רבות אין ספור.

החל מעריה המרכזיות של גרמניה כמו ברלין, פרנקפורט ומינכן וכלה באזורים הכפריים הפתוחים, כדוגמת בוואריה, היער השחור, קלן ודיסלדורף, גרמניה היא פנינה תיירותית שאין דומה לה. זוהי מדינה עם מגוון של אפשרויות בילוי המתאימות לכל קהל, בין אם אתם ילדים המבקשים לאתר פארקי שעשועים, טיילים מנוסים המבקשים טיול בחיק הטבע או חיות עירוניות שהאורבניות היא הרעל שלהם.

עד כאן, הכול נהדר, אך הבעיה העיקרית עם מדינה בה המגוון הוא כה גדול, היא שבתוך המגוון הזה עדיין צריך להחליט באיזה מקום מתמקדים ואיך מתקדמים עם תכנון החופשה. נטיית הלב בוחרת לרוב את מוקד החופשה אבל מוצאים עצמם רוב התיירים המומים אל מול ההיצע הרב של מקומות הלינה. מלונות הן תמיד לא עניין של מה בכך, ועל אף מערביותה של המדינה, גם בחירה מלונות בגרמניה, היא בחירה מורכבת.

מלונות בגרמניה, כמו בכל מקום אחר בעולם, מתפלגים על פי איכות ומחיר ויש לבחור אותם בקפידה לפי המלצות החברים או סוכני הנסיעות. באזורים העירוניים המלונות לובשים את צורתם המסורתית ביותר, בדוגמת מבנים גבוהים עם חדרים רבים. לרוב מאופיינים מלונות אלו בתחכום ומודרניות, כמו גם במיקום נוח המאפשר נגישות לצמתי תחבורה ואטרקציות מקומיות. עם זאת, באזורים הקטנים והכפריים יותר, המלונות לובשים צורה "חמימה" יותר בדמותם של צימרים מתוקים או בתי אירוח. כאן מוקנית חשיבות רבה יותר ליחס אישי ותחושה ביתית.

מלונות בגרמניה

רשת SINN HOTELS - היא רשת מלונות גרמנית ברמה גבוהה ובאווירה ביתית.

הרשת מציעה מגוון רחב של מלונות בגרמניה, מלונות לאנשי עסקים, בתי מלון לתיירים ביער השחור ובכלל בתי מלון לנופש נעים בכל עיר.

בתי המלון נמצאים בפריסה אזורית ברחבי גרמניה וערוכים לקבל את פניכם באדיבות!

אנו במשרד הנסיעות "נופשון טורס" - מייצגים את רשת SINN HOTELS בישראל וגאים להצי

עוד מידע על גרמניה

מידע כללי על גרמניה

במשרד הנסיעות הוותיק נופשון טורס מתמחים בתיירות לגרמניה, טיסות לגרמניה וליעדים נוספים ברחבי העולם. טיסה לגרמניה קלה ונוחה, אזרחי מדינת ישראל אינם זקוקים לויזה על מנת לבקר בגרמניה. בגרמניה מבקרים כ-17 מיליון תיירים בשנה. המטבע המקומי בגרמניה הינו האירו והשעון מאחר את זה של ישראל בשעה.

תחבורה בגרמניה

 

מבחינת תחבורה, קל ונעים לתור את גרמניה, ישנם שפע של טיסות פנים ארציות וגם רשת רכבות משוכללת ונוחות מכל הסוגים, דרך רכבות רגילות וכלה ברכבת האינטרסיטי אקספרס אשר הנסיעה בה עוברת בין הכפרים של גרמניה במהירות 250 קמ"ש. תיירים רבים אינם ששים לקחת אוטובוס בגרמניה שכן אמצעיי התחבורה האחרים מאפילים על אלו ורק לעיתים נדירות תאלצו להשתמש בשירותי אוטובוס בגרמניה. רכב שכור לעומת זאת, היא דרך נפלאה לטייל בגרמניה למרות בעיות חניה במספר ערים. יש להתאים את הנסיעה לאופי הכביש, גרמניה גדושה באוטוסטראדות עם מכוניות מייבאך, מרצדס ומקלארן למינהן שטסות במהירויות מטורפות בכבישים המהירים (240-270 קמ"ש) - לכן חובה להתאים את הנהיגה לכבישים הללו.

טיסות לגרמניה

ישנן טיסות רבות לגרמניה היוצאות מישראל, של חברות אל-על ולופטהנזה, משרד נסיעות נופשון טורס מתמחה בטיסות לגרמניה ועוסק זה שנים בשיווק חבילות נופש ביער השחור. כדאי ומומלץ לתכנן את החופשה בגרמניה בעיתות מזג אוויר נוח, אשר שורר בגרמניה בעיקר בין חודש מאי לחודש אוקטובר (זוהי גם עונת התיירות בגרמניה, למעט תקופת הסקי). ניתן לנחות בערים ברלין, מינכן או פרנקפורט ולצאת לטיולים כוכב באזורים השונים בעזרת הכוונה של מומחי משרד נופשון טורס ואנשינו המקצועיים, כמו כן, אנו מספקים מגוון רחב של מלונות בגרמניה במחירים נוחים לכל כיס.

השכרת רכב בגרמניה

טיול עם רכב בגרמניה הוא תענוג! מערכת הכבישים הגרמנית המשוכללת היא שם דבר, עם זאת תקופת הזוהר של האוטוסטראדות הגרמניות היתה בשנות ה-60 וה-70. חלק הארי מהכבישים המהירים בגרמניה אינם מוגבלים במהירות נסיעה.

האוטוסטראדות הן חלום אך בערים המצב שונה עקב ריבוי כלי הרכב ומחסור בתקציבים מאושרים על מנת לבנות כבישים חדשים, קיימת צפיפות רבתי בחלקים רבים ובערים מרכזיות כמו מינכן, ברלין, קלן, פרנקפורט, הנובר, שטוטגרט ועוד - פקקי תנועה הם דבר שבשגרה.

גרמניה היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות ביותר בעולם. חברות רכב גרמניות הוקמו עוד בראשית ימי המכונית הראשונה, בעיקר באזור שטוטגרט, אשר הפכה במהירות לליבה של תעשיית הרכב באירופה, המקימים גוטליב דיימלר (דיימלר-קרייזלר), פרדיננד פורשה (פורשה), קרל בנץ (מרצדס-בנץ) היו חלוצי תעשיית הרכב בכל עולם (השכרה). רכבים גרמניים הם מן הנמכרים ביותר בכל העולם, וחברות הרכב הגרמניות הגדולות (ה-3 שהוזכרו וכן פולקסוואגן, החברה הגדולה באירופה, BMW, אופל ואאודי) מתחרות בהצלחה רבה בתעשיית הרכב האמריקנית והיפנית.

 

להשכיר רכב בגרמניה, זה מאד מקובל ושגור, עסקאות טוס וסע לגרמניה מציפות אותנו אך לדעת איזה רכב ובאילו תנאים זוהי משימה לסוכן נסיעות מיומן, השכרת רכב בגרמניה במשרדינו היא קלה ונוחה, אנו משיגים מחירים אטרקטיביים דרך כל חברות ההשכרה ויכולים אף להתאים זאת כחלק אינטגרלי מטיול שלם, צור קשר ונשמח לסייע לך בהצעה משתלמת.