logo image
-------------

טיול פרטי לקובה

נופשון

קובה

טיול פרטי: קובה, 8 ימים 7 לילות

יום 1 - הוואנה


עם הנחיתה בשדה התעופה הבינלאומי בהוואנה'העברה למלון . לינה בהוואנה.

 

יום 2 – הוואנה:  סיור עיר-

לאחר ארוחת הבוקר,-סיור בעיר הוואנה : ביקור במרכז ההיסטורי של הוואנה העתיקה, כאתר מורשת עולמית.  בכיכר אולדס של הוואנה Plaza de la Catedral, פלאזה דה ארמאס, פלאזה דה סן פרנסיסקו דה אסיס כיכר העיר העתיקה  מוזיאון הרום כולל טעימת משקה חינם. ארוחת הצהריים במסעדה המקומית אינה כלולה. 

בטיול אחר הצהריים נמשיך אל חוף  SANTA MARIA BEACH, זמן לרחצה בחוף סנטה מריה וליהנות מאחד החופים היפים ביותר קרוב לעיר הוואנה (35 דקות). נשוב אל הוואנה ואם יתאפשר ( במגבלות הזמן ) בדרך גם נבקר ב-Terrazas de Cojimar. ארוחת ערב ולינה- מלון CopaCabana , או דומה.

 

יום 3 - הוואנה –

לאחר ארוחת הבוקר נבקר ב- "לאס Terrazas" פרויקט אקולוגי הממוקם ברוסאריו סיירה ומוכר כשמורת טבע ע"י אונסק"ו. נהנה מהחי והצומח בקובנה ומיופיו של המקום. נתוודע ל- La מוקה, התקנה מיוחדת המוחדרת לתוככי העצים ביער. נבקר ב - Union Hacienda La, - גינה יפה של צמחים טרופיים. נבקר בחורבות המשוחזרות של "בוואניוויסטה Cafetal" מטע קפה מאה תשע עשרה, נתוודע אל ההיסטוריה של המקום ונעמוד מקרוב על התהליך של עיבוד הקפה במשך התקופות השונות. ניטמע בקשר עם הקהילה, תוך ביקור בכיכר העם והכרת המבנה הסוציו-אקונומי שלה, עם ההזדמנות לטעום את הקפה הקובני הטעים בביתה של מרי (לא כלול). נבקר גם בסדנת משי, תוך היכולת הכיר באמצעותה  ה אומנות המפותחת באזור, נוכל לרכוש פריטים שונים. ארוחת הצהריים (אינה כלולה )- במסעדה מקומית. נוכל להשתכשך במימי ריו סן חואן. נשוב אל הוואנה. ארוחת ערב ולינה –במלון Copacabana, או דומה.

 

יום 4 - הוואנה –

גואם -TRINIDAD

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון טרינידד. בדרך, נעצור ב- "Guama" כאן בלב פארק הטבע Montemar הלאומי ממוקמת לה בוקה. ב -לה בוקה תהיה לנו האפשרות לבקר בחווה לגידול תנינים שבו אלפי חיות פרהיסטוריות אלה גדלות.  לאחר ביקור בחווה נשוט בסירה מהירה אלTESORO  Laguna del (לגונה אוצר). בצד השני הם נמצא את ההעתק של מה היה כפר אינדיאני עם הגעתו של כריסטופר קולומבוס בשנת 1492. כאן אין אינדיאנים אבל יש פיסול מייצג של הפעולות היומיומיות השונות של האינדיאנים ואת סוגי הבתים ששימשו למגוריהם. ארוחת הצהריים תהיינה במסעדה המקומית (הכלולה ב- Fiesta RESTAURANT Campesina). נמשיך לצ'ק-אין ולינה וארוחת ערב במלון Costa Sur , או דומה,בטרינידד. 

 

יום 5 - טרינידד –

לאחר ארוחת הבוקר: סיור בעיר בוילה של טרינידד שנוסדה בשנת 1514 והוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית ב-1988. הסיור כולל ביקור בפלאזה מאיור, במוזיאון Cantero דה פלאסיו ולה "Canchanchara" - בר בו נהנה מקוקטייל קובני אופייני. ארוחת הצהריים (אינה כלולה ) נסעד במסעדה מקומית .

בשעות אחר הצהריים נבקר ב- Playa Ancon  ונוכל להתרחץ ב-האנקון.

בערב נבקר ב-  Casa TROBAשל טרינידד (אוטובוס, זמין 2לרשותנו למשך כשעתיים)

לינה וארוחת ערב במלון Costa Sur  או דומה-ב-Trinidad .

 

יום 6 - טרינידד –סינפואגוס – וראדרו

-

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון - Varadero.  בדרך נבקר בעיר סיינפואגוס. סיינפואגוס המכונה הפנינה של הדרום, וממוקמת במפרץ יפהפה . נוסדה על ידי הקולוניאליסטים הצרפתים. נסייר ברחובות והשדרות שלה. נבקר בכיכר  חוסה מרטי, תומס טרי , ובתיאטרון, בבית נכסי תרבות והקתדרלה של ההתעברות. ארוחת הצהריים (אינה כלולה ) - במסעדה -מקומית . המשך טיול Varadero. נגיע למלוננו ( על בסיס הכל כלול ) .לינה ב- מלון Brisas del Caribe , או דומה ,בוורדרו.

 

יום 7 -

Varadero

יום חופשי כדי ליהנות ממתקני בית המלון בו נשהה,  ( ע"ב הכל כלול ) ב- Varaderoכולל החוף .

 

יום 8 -

<VaraderoHAVANA-

לאחר ארוחת הבוקר – נצא אל שדה התעופה בהוואנה – לטיסתנו עפ"י לו"ז  הטיסות.

כלול:

- שירות אוטובוסים ממוזג ונוח(סיורים משותפים עם מטיילים נוספים בימים קבועים, בדרך כלל בקבוצות קטנות)

- מדריך דובר אנגלית.

- ביקורים וארוחות כמצוין לעיל.

- כל ההעברות.

- לינה בבתי מלון כמצוין.

לא כלול:

- טיפים: למדריכים, נהגים, ובמסעדות כולל להרכבים המוזיקליים.

- הוצאות נוספות: שיחות טלפון, כביסה, אחרות.

- ויזה לקובה.

- טיסה מקומית ובינלאומית

 

 

 

עלויות-

 

החל מ- $ 962  לנוסע בהרכב של 4 נוסעים.

 

החל מ- 789 $ לנוסע בין 5 – 8 נוסעים.

 

החל מ-  696 $ לנוסע בהרכב של 9- 12 נוסעים.

 

 

* SGL( תוספת לבודד בחדר ) ----- 185.00 דולר

* שלישי בחדר- 5% הנחה .

 

 המחירים נכונים  עד מרץ 2018

 

 

 

 

booked.net

 

קובה

 

 לפרטים נוספים והזמנות חייגו - 03-1234567

או במייל Gali@nofshon.co.il