logo image
-------------

vietnamcambodia

נופשון

וייטנאם קמבודיה - 16 ימים

יום 1: הגעה להאנוי.

נחיתה בהאנוי.העברה משדה התעופה הבינלאומי נוי באיי למלון .לינה בהאנוי.

יום 2: האנוי- סיור מקיף. לאחר מכן- נסיעה ל - SAPA ברכבת לילה (B / L)- 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף באתרים המעניינים ביותר בהאנוי. הסיור כולל את הביקורים במאוזוליאום הו צ'י מין - כיכר בא דין - הבית הישן של הו צ'י מין – פגודת "עמוד אחד"  - מוזיאון אתנולוגי - מקדש הספרות - בית נגוק סון - כביש מוזאיק קרמי, שוק דונג שואן - סיור רגלי מקיף ברובע העתיק של האנוי כולל היכרות עם  החיים והעסקים המקומיים - העברה לתחנת הרכבת לסאפה.

יום 3: SAPA - LAO לאו קאי- כפרי תא ואן (B / L)-

עם ההגעה המוקדמת שלכם לעיר ללאו קאי (Lao Cai) – נסעד ארוחת בוקר במסעדה . לארוחת הבוקר. נגיע לאחר מכן למלוננו ונבצע צ'ק אין משם ניסע אל  עמק- Muong Hoa – ובהליכה לאורך שביל נופי נגיע אל לאו קאי וכפרי תא ואן. במהלך הטיול שלך נפגוש בבני שבטי ה- Black Hmong, Red Dzao ו Dzay – נבקר בבתי ספר מקומיים ובבית משפחות מקומיות – בתום הסיור נשוב למלוננו.  

יום 4: ביקור בכפרי- TA PHIN, HAM RONG, MA TRA, חזרה להאנוי ברכבת -(B / L)

לאחר ארוחת בוקר - ניסע לבקר בכמה כפרים ונחווה מגע בלתי אמצעי עם אוכלוסיה כפרית מגוונת נגיע לכפר מא טרה – נרד מהרכב ונצא לטייל לאורך השביל הנופי לצד טרסות ארטישוק, ירקות & אורז - במהלך הסיור, נוכל לבקר בבית הספר המקומי , בבית משפחות שבטי ההרים משם נמשיך לביקור בכפר Ta Phin . בסיום הביקור נעלה לפסגת הר HAM RONG  לתצפית מדהימה של הנוף הפנוראמי המרהיב. לקראת שעות אחה"צ המאוחרות, העברה לתחנת הרכבת לקראת שובנו ברכבת חזרה לעיר הבירה, האנוי..  

יום 5: HANOI - HA HA LONG BAY – שייט- לינה במהלך ההפלגה- (B / L / D)

נגיע לתחנת הרכבת בהאנוי בשעות הבוקר המוקדמות, המדריך יאסוף אתכם וילוו אתכם לכיכר בא-דין כדי לצפות בטקס העלאת הדגל (יתקיים בשעה 6 בבוקר) – משם ניסע לצפות בפעילות הבוקר של המקומיים סביב אגם הואן קיאם (Hoan Kiem Lake) .לאחר שנסעד ארוחת בוקר קלה נצא מהעיר  ובנסיעה על כביש כפרי דרך שדות האורז נגיע לקראת הצהריים אל חוף האלונג ביי .אחד מהשבעת פלאי העולם עם ההגעה לנמל, נשוט באנייה מסורתית בין איי סלעי הגיר  - נאכל על הסיפון  ארוחת צהריים נחמדה של פירות ים – לאחר מכן  נבקר באחד מכפרי הדיג - נשוב לאניה ונצפה בשיעור בישול מסורתי קצר –לאחריו זמן לשבת על גבי הסיפון העליון עם שקיעה - וליהנות מארוחת ערב טעימה. לאחר הארוחה , פנאי :. למשחקי קלפים, לנסות את מזלך בדיג, לצפות בסרטים או פשוט ליהנות קצת ממשקאות ולשוחח עם החברותא על הבר שעל הסיפון...לינה – באניה. 

 

 יום 6: מהאלונג – חזרה להאנוי -  טיסה לדאנאנג - B / BRUNCH))

נתעורר מוקדם להתעמלות תאי צ'י על הסיפון. ולאחר ארוחת בוקר קלה – נעגון לביקור במערה הסמוכה – עם החזרה לאנייה ולאחר צ'ק אאוט מהתאים, במהלך הפלגה חזרה אל החוף נסעד "בראנץ'" . מהנמל ניסע חזרה להאנוי  להעברה אל שדה התעופה לטיסתנו הקצרה אל שדה התעופה שבמרכז וייטנאם- דה נאנג – ומשם העברה אל העיר הוי אן למלוננו.לינה בהוי אן.

יום 7: סיור רגלי – שייט -& GHANH HA  KIM BONG( (B / L-

לאחר ארוחת הבוקר – נצא מהמלון לסיור הליכה מקיף של האתרים המעניינים ביותר בהוי אן, הכוללים את הגשר היפני המכוסה, אולמות האסיפה הסינית, בית טאן קאי עתיק, ואת השוק ההומה. לאחר מכן נמצא זמן למנוחה קלה ושתייה או אוכל – נעלה על סיפון אנייה מסורתית לשייט נינוח לאורך Thu BUN  - נעצור בכפר Thanh Ha  של מוצרי קרמיקה - נסייר כדי ללמוד על מלאכת היד של אנשי הכפר – משם נמשיך אל הכפר KIM BUNG – כפר נגרים .לאחר שנעגון, נשוב למלוננו בהויאן.

 יום 8: הויאן- הר השיש- מוזיאון CHAM, מעבר HAI VAN, HUE - (B / L)-

לאחר ארוחת הבוקר , נצא אל העיר הקיסרית- HUE. בדרך,נעצור לבקר בהר השיש MARBLE MOUNTAIN  נבקר במוזיאון הפיסול. נעבור בגשר NAM O,  ו החוף "האדום"  (מקום בו  נחתו חיילי המרינס של  ארה"ב נחיתה אמפיבית מפורסמת שלהם ב-1965). לאחר מכן ניסע דרך מעבר HAI VAN, תוך עצירה בחלקו העליון של המעבר כדי לבקר בבונקרים הצרפתיים הישנים ולצפות בנוף הפנוראמי הפרוש של העיר דאנאנג והמפרץ. לקראת שעות אחר הצהריים נגיע להואה, לצ'ק אין במלוננו. . שאר היום יוקדש למנוחה והתרגעות .

 יום 9: הואה-סיור עיר – הו צ'י מין סיטי – ( סייגון) -  ((B / L-

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף של העיר ההיסטורית הואה. נבקר ב-: הכפר Cau Ngoi - השוק הכפרי - המצודה העתיקה ובה העיר הקיסרית והעיר האסורה – נתרענן בהפסקה קלה ומשם נפליג בנחת על נהר בושם לבקר בפגודת - Thien Mu .נשוב לרכבנו כדי לבקר בקבר Minh Mang – ומשם אל שדה התעופה לטיסתנו אל הו צ'י מין סיטי ( היא – סייגון). 

 יום 10:  סיור עיר- הו צ'י מין סיטי - מנהרות  קו צ'י ( (B / L-

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף של האתרים המעניינים ביותר בעיר הו צ'י מין. תחילה נצא אל: מנהרות קו צ'י – (המנהרות המפורסמות מימי מלחמת וייטנאם.. ) בתום הסיור בהן, נשוב לעיר ובקר  ב מוזיאון שרידי המלחמה - אולם איחוד מחדש - קתדראלת נוטרדאם , סניף הדואר המרכזי הסמוך - שוק בן תאן. לאחר מכן נשוב למלוננו. לינה בהו צ'י מין סיטי.

 יום 11: הו צ'י מין סיטי – בן טרה – BEN TRE  (B / L)

לאחר ארוחת הבוקר , לאורך הכביש הכפרי ניסע אל BEN TRE. נבקר שם  במפעל לבנים – לאחר מכן נעלה על סיפון אנייה לשייט נופי לאורך נהר המקונג - תוך כמה עצירות בבתי המקומיים לאורך הדרך – למעוניינים אפשרות לדווש על אופניים לטיול נינוח דרך הכפר – נסעד ארוחת צהריים במסעדה כפרית מסורתי במקונג – לאחר הארוחה נמשיך, בסירת מנוע להיכרות  מעמיקה יותר של דלתא המקונג. בתום השייט נשוב לעיר. לינה בהו צ'י מין סיטי.

יום 12: הו צ'י מין סיטי - פנום פן (B)

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה לטיסתנו אל פנום פן ! עם הנחיתה , נצא אל העיר למלוננו לביצוע הצ'ק אין. לינה בפנום פן.

יום 13: פנום פן – סיור עיר (B / L)-

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במתחם הססגוני המרשים של ארמון המלכותי שנבנה בשנת 1866 על ידי קודמיו של המלך נורודום. בקרבת מקום נראה את פגודת כסף (מקדש בודהה האמרלד), שבו יש שפע של פסלי בודהה מעוטרים ומעוצבים בזהב, יהלומים, אבנים יקרות וכסף. נעצור באנדרטת העצמאות ונסייר במוזיאון הלאומי; נבקר במבנה אדריכלות יפהפה מתקופת שושלת הח'מר המכיל יותר מ -5,000 עתיקות אמנות מברונזה, עץ, זהב, כסף, נחושת, אבן חול ועוד. נעבור דרך הפארק שנמצא במפגש 4 נהרות נפגשו בצומת עם נהר המקונג המיסטי. אחר הצהריים נבקר באנדרטת העצמאות. נמשיך לאוניברסיטה המלכותית לאמנויות יפות, שם הקמבודים הצעירים לומדים את האמנות העתיקה של אבותיהם. החלק המעניין ביותר במבנה זה הוא האקדמיה למחול,מבנה בו ילדים צעירים מתרגלים את התנועות החינניות של הריקודים הלאומיים היפים. נגיע גם אל הגבעה הקדושה פנום דון פן – שזה גם שמה של הפגודה הניצבת שם וגם שמה של הבירה כיום.

 בשעות אחר הצהריים, נבקר במוזיאון צ'ואנג אק, אתר אליו בין השנים 1975 ו -1977 הועברו להשמדה 17,000 גברים, נשים, ילדים ותינוקות שנעצרו ועונו במחנה שכונה-   S-21,ממנו המשיכו להוצאתם להורג !. נמשיך לכלא טול סלנג שכעת הוא מוזיאון המתעד רצח עם-החלק הסודי ביותר של משטר החמר רוז '. שמו הנוסף-  גם S-21 (קיצור של משרד הביטחון 21), מחנה האבטחה של הח'מר רוז ', שתוכנן במיוחד לחקירה ולהשמדה של גורמים "אנטי אנגקור". בעודנו מותירים מאחור  את שרידי ההיסטוריה הרעה של קמבודיה נסעד ארוחת צהריים במסעדה מקומית לפני שנצא לקניות ברחבי השוק הרוסי, שם נוכל ליהנות מפעילויות היומיום ההומה של המקומיים. את היו המהנה הזה, נסיים בשייט לאור קרני השקיעה - על נהר ה-TONLE SAP, של המקונג, עד לקטע "ארבע הזרועות" שבו המקונג "פוגש" את נהר TONLE SAP בו מתפצל לשני ענפים. לינה- פנום פן.

 

יום 14: פנום פן - טיסה אל סיאם ריפ (B / L)-

 

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה לטיסתנו לסיאם ריפ שבקמבודיה. עם ההגעה, ניסע למלוננו לביצוע הצ'ק אין. בשעות אחר הצהריים נבקר את פסלי הלבנים המיוחדים של PRASAT KRAVAN, SRAH SRANG ("המרחצאות המלכותיים" ששימשו בעבר לטכס הרחצה), BANTEAY KDEI (מוקף ב -4 קירות קונצנטריים), TA PROHM, אחד מהמקדשים היפים באיזור. Ta Prohm נשאר כפי שהוא במקור, מאז שנתגלה ונחשף, ושומר על המסתורין   שלו. Neak Pean,  מזרקה  שנבנתה באמצע הבריכה (המייצגת את האגם ההררי בהימלאיה) ובית מקדש של PREAH KHAN ,שנבנה על ידי המלך ג'איאראמאן השביעי. PREAH KHAN הוא, כמו TA PROHM, אתר של גדרות מתוחמות ומסדרונות צפופים. שלא כמו Ta Prohm, עם זאת, המקדש של PREAH KHAN הוא במצב סביר של שימור מאמצי שיקום מתמשכים לשם שיפור מצבו. נראה גם את מקדש Pre Rup, שנבנה על ידי Rajendravarman II בסוף המאה ה -10. אדריכלי ואמנותי יותר: דלת יפה מגולפת במפלס העליון, ונוף מעולה של האזור הכפרי שמסביב. גילופים מפורטים היטב משומרים היטב, במיוחד על המשקופים. באופן מסורתי ,על פי האמונה שימש מקדש קבורה, אבל למעשה בית המקדש הרשמי בתקופת Rajendravarman II. לינה- ב Siem Reap.

 

יום 15: סיאם REAP – סיור עיר  (B / L)-

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור של יום שלם כדי לעמוד על פלאי העיר העתיקה- והמקדשים שלה- אנגקור טום והשאר. ראשית, נבקר באנגקור תום הנפלא כולל השער הדרומי, המקדש המפורסם Bayon (מהמאה ה -12 במרכז העיר נשאר אחד המקדשים החידתיים ביותר של קבוצת Angkor המורכב מ- 54 מגדלים גותיים מעוטרים 216 פרצופים מחייכים. מקדש באפוון ,מרפסת הפילים ששימשה כבמת ענק לצפייה בטקסים הציבוריים ובסיס לאולם לקהל הגדול של המלך: מרפסת המלך המלכותית (פלטפורמה 7שגובהה כשבעה מטרים..) ועוד..

אחר הצהריים, נבקר במקדש אנגקור ואט הנפלא - אחד משבעת פלאי האדריכלות הגדולים ביותר בעולם, כמקדש ומאוזוליאום למלך סוריארמן השני, בשיא האימפריה הח'מרית במחצית הראשונה של המאה ה -12. אנגקור וואט הוא כנראה מהמקדשים שנשתמרו באופן המיטבי מבין השאר.עם מגדל מרכזי מוקף ארבעה מגדלים קטנים יותר. האנדרטה המרכזית מייצגת את הר המרו, ההר הקדוש במרכז היקום, שהיה ביתו של האל הינדי וישנו. כל הקומפלקס משתרע על פני שטח של 81 דונם, קיר מלבני בגודל 1025 מטר על 800 מטר מסמן את גבול הקצה הפנימי של החפיר, ואוצר הפיסול הגדול ביותר של המקדש הוא התבליטים שלו באורך 2 ק"מ מסביב לקירות. בשעות אחר הצהריים המאוחרות, נגיע אל מקדש Phnom Bakheng, הוא המקדש הראשון באזור Angkor שנבנה על ידי Yacovarman המלך הראשון של המאה ה -9, הממוקם על מדרון גבעה אליה אלפי תיירים מקובצים על הגבעה כדי לצפות במראה בלתי נשכח של השקיעה הנפלאה, על אנגקור ואט בג'ונגל.בערב יוותר זמן פנוי לבלות ברחוב הפאבים ההומה אדם ליד אחד הברים לשתות משקה או ליהנות מקניות בשוק הלילה של אנגקור. לינה- ב Siem Reap.

יום 16: סיאם REAP  (B)-

בבוקרו של היום האחרון ,לאחר ארוחת הבוקר במלון והצ'ק אאוט ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו הארוכה חזרה ארצה.

עלות לנוסע בחדר בהרכב זוגי, כאשר לפחות 4 נוסעים יחדיו – 1579 $

המחיר כולל:

• רכב פרטי וממוזג עם נהג

• לינה והסעדה במלונות ברמת תיירות טובה , על בסיס חצי פנסיון ( ארוחת בוקר וערב /או צהריים).

• מדריך דובר אנגלית.

דמי כניסה לביקור אתרים המצוינים.

לא כלול-

טיסות מקומיות ובינלאומיות, ארוחות אחרות, טיפים, הוצאות אישיות, ביטוח נסיעות, אשרות, כל אפשרות נוספת לטיולים או פעילויות במהלך זמן פנוי, צ'ק אין מוקדם או צ'ק אאוט מאוחר.

רשימת בתי המלון בחבילה ( או זהים ברמתם) :

HOTEL USE IN PACKAGE TOUR

 

Superior class

Ha Noi

Golden Silk (Luxury)

Hanoi – Lao Cai - Hanoi

Local train – sharing cabin of 04 soft berths

Sapa

BB Hotel ( Superior)

Ha Long

Pelican Cruise (Deluxe)

Hue

Sai Gon Morin (Colonial Deluxe)

Hoi An

Belle Maison Hadana (Deluxe balcony)

Ho Chi Minh

Bay Hotel ( Deluxe)

Siem Reap

Memoire Siem Reap Hotel ( Superior)

Phnom Penh

Double Leaf Hotel ( Superior )

מחירים נכונים עד מרץ 2018