logo image
-------------

חתונה אזרחית בקפריסין

נופשון

חתונה אזרחית

חתונה אזרחית קפריסין

לאחרונה, יותר ויותר אנשים בוחרים לערוך את חתונתם באופן אזרחי ביעדים שונים בחו"ל. אחד היעדים הלוהטים ביותר לעריכת חתונה אזרחית בחו"ל הינו קפריסין, ואכן, אנשים רבים בוחרים לטוס מדיי שנה לקפריסין ולערוך במקום חתונה אזרחית. למה חתונה אזרחית, למה דווקא בקפריסין וכמה זה עשוי לעלות לנו? לפניכם כל מה שרציתם לדעת על חתונה אזרחית בקפריסין ולא העזתם לשאול.

 

נישואים אזרחיים בקפריסין?

מדינת ישראל הינה מדינה יהודית-דמוקרטית, וכמדינה השומרת על הצביון היהודי שלה, החתונות הנערכות בארץ נערכות במסגרת הרבנות בלבד. באופן עקרוני, ניתן לערוך חתונה בארץ בכל דרך שנרצה, אך עם זאת – חשוב לדעת כי מבחינה בירוקרטית, בני הזוג לא ייחשבו לנשואים על פי החוק. בארץ, קיימים אנשים רבים אשר אינם מעוניינים להתחתן דרך הרבנות מסיבות שונות (חוסר אהדה למוסד הרבנות, חוסר אמונה באלוהים ועוד), אך עם זאת, עדיין רוצים לערוך חתונה ולהיחשב לנשואים על פי החוק. בדיוק עבור אנשים אלה חתונה אזרחית בקפריסין מהווה פתרון נפלא, שכן על אף שמדינת ישראל אינה מאפשרת עריכת נישואים אזרחיים בתחומה, היא מכירה בנישואים אזרחיים שהתבצעו בחו"ל.

 

למה דווקא חתונה אזרחית בקפריסין?

קפריסין הינה אחת המדינות הנוחות ביותר לנישואים אזרחיים, בייחוד עבור הקהל הישראלי. הסיבות לכך שונות ומגוונות, והעיקריות שביניהן הן:

 

קרבה גיאוגרפית – קפריסין קרובה מאוד לישראל מבחינה גיאוגרפית, ומשך זמן הטיסה לקפריסין עומד על כ- 40 דקות. עבור זוגות שאינם רוצים להתרחק יותר מדיי או שרוצים לחזור לארץ מיד לאחר החתונה, מדובר בפתרון נפלא.

·        מחירים נוחים – לעיתים קרובות, חתונה בחו"ל גוררת איתה עלויות

רבות, כמו למשל טיסות, בתי מלון ועוד. בקפריסין, לעומת זאת, ניתן לערוך חתונה בטווח רחב ביותר של מחירים – בהתאם לתקציב של בני הזוג. היות ומדובר בחתונה בחו"ל, סביר מאוד להניח שגם מספר המוזמנים יהיה מצומצם יותר, עניין שיאפשר הן לצמצם בעלויות והן לערוך חתונה אינטימית.

·         פרוצדורה פשוטה – הליך הנישואים והבירוקרטיה בקפריסין פשוטים

ביותר, וכמו כן גם מהירים. עניין זה מאפשר לערוך חתונה ביום אחד, וזאת בניגוד למדינות אחרות, בהן ההליך הפרצדורי עשוי להיות ארוך ומורכב יותר.

·         מזג אוויר מושלם – אחד מהחששות הגדולים ביותר של כל בני זוג

טרם החתונה, הוא שמזג האוויר יהיה חם, קר מדיי או גשום, עניין העלול להרוס חלק מהתוכניות לחתונה. בקפריסין, מזג האוויר נוח מאוד במרבית ימות השנה, עניין המאפשר לתכנן ולערוך חתונה באיזור ב"ראש רגוע" יחסית ומבלי שנצטרך להתחשב בתנאי מזג אוויר הפכפכים.

 

היכן ניתן לחגוג אחרי החתונה האזרחית בקפריסין?

חתונה אזרחית בקפריסין מאפשרת לנו לחגוג את ירח הדבש בשלל יעדים נחשקים.

אלה שלא מעוניינים לנפוש דווקא בקפריסין, ודאי ישמחו לשמוע כי מקפריסין יוצאות טיסות רבות לשלל יעדים, על בסיס יומיומי. כך, למשל, ניתן להזמין טיסות ישירות לניו יורק מקפריסין, טיסות לדרום אמריקה במבצע וטיסות לבנגקוק בזול.

 נישואים אזרחיים

חבילות של 1 לילה 2 לילות ו3 לילות  לבחירתכם.

מחיר החל מ-370 יורו לאדם בחדר זוגי

 

המחיר כולל:

•טיסה הלוך ושוב ללרנקה כולל מיסי נמל.

•מספר לילות במלון על פי בחירה, על בסיס לינה וארוחת בוקר.

•טקס נישואין בלרנקה.

•אגרת רישום וטיפול באפוסטיל.

•העברות משדה תעופה בלרנקה וחזרה לשדה התעופה.

•מיסי נמל.

* המחיר המפורסם כולל לילה במלון לורדוס ביץ בלרנקה

 

המחיר אינו כולל:

הוצאות אישיות וביטוחים.

דמי ביטול:

•200 דולר לאחר כרטוס.

 

המסמכים הדרושים:

תמצית רישום ממשרד הפנים, המתארת את הסטטוס שלכם (רווקים/גרושים) יש להצטייד במסמכים מקוריים על מנת להציגם ולמוסרם בעיריה בעת הטקס.

•דרכון בתוקף למשך חצי שנה.

•תרגום נוטריוני לכל המסמכים הנ"ל.

 

 

 לפרטים נוספים והזמנות חייגו - 03-1234567

או במייל Gali@nofshon.co.il